• Wpisów: 202
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:10
  • Licznik odwiedzin: 29 807 / 2230 dni
 
omonisiao
 
Dillerka tłuszczu: Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co by było gdyby moja bliska osoba zachorowała, postawa Bartka jego brata jest również godna podziwu...

PARE SŁÓW OD BRATA DAMIANA : W podzięce za Wasze działania,chęć i pomoc...Chciałbym Wam cos opowiedzieć...
06.10.2015r.Dostałem telefon od Taty, po którym w jednej chwili życie odwróciło mi sie do góry nogami. Łzy leciały z moich oczu jakbym odkręcił kran i stałem tak, jakby uszło ze mnie życie.Dowiedziałem się, że mój jedyny Brat ma cztery kolejne guzy. Dwa na mózgu, a dwa na kręgosłupie.Rozłączyłem się, nie mówiąc ani słowa.
Po chwili zadzwonił Brat- Damian. Odebrałem.
Nie byłem w stanie powiedzieć słowa, bo próbując cokolwiek powiedzieć, zapowietrzałem się, wyłem jak dziecko.Damian wtedy powiedzial :
-Braciszku, dlaczego płaczesz, skoro ja nie płaczę ??
A ja znowu przez 2 minuty PRÓBOWAŁEM powiedzieć pare słów...Wreszcie wykrztusiłem z siebie:
-Bo ja nie rozumiem Braciszku, dlaczego Ciebie to ciągle spotyka. Dlaczego, skoro masz dziecko, kobiete, wiedziesz normalne, spokojne życie..
Dlaczego Ty....
Damian odpowiedział :
-No Widzisz Bracie, widocznie nikt inny by nie dał sobie rady, a ja daję i się nie poddam. !!!
Myślę, że nie potrzebny jest komentarz....Sami widzicie jaki to jest człowiek !!! Chyba też uważacie, że Damian zasługuję na normalne życie !!!!! Medycyna bardzo szybko się rozwija. Dlatego Proszę Was o pomoc, o mówienie o tym dalej, o udostępnianie wydarzenia, o kazdą złotówkę, bo tymi działaniami pomożemy Damianowi wygrać nie tylko Bitwę... ALE I WOJNĘ !!!!!!Jesteśmy z Tobą Braciszku ! Zawsze z podniesioną głową !!!!!!!!!!!!!!!

  •  
  • Pozostało 1000 znaków